BUM 2015.
Pozivamo Vas
16. travnja 2015. od 19.00 sati, Dom kulure Bjelovar
BUM - BJELOVARSKA UMJETNIČKA MLADOST
Najbolje od Lidrana 2015. učenika osnovnih i srednjih škola
Raspored održavanja scenskih nastupa: osnovne škole
1. „Profesorica iz snova“ – Miro Gavran
Učenik: Sven Pocrnić
Škola: III. osnovna škola Bjelovar
Mentor: Suzana Turković
2. „Ni med cvetjem ni pravice“ - Miroslav Krleža
Učenica: Laura Smrček
Škola: I. osnovna škola Bjelovar
Mentor: Željka Šunjić
3. Ljubav nikada ne prestaje“ – Stjepan Lice
Učenica: Vanja Radičević
Škola: IV. osnovna škola Bjelovar
Mentor: Željka Kalabek
4. “Morska igra“ – grupa autora
Razred: 4.
Škola: III. osnovna škola Bjelovar
Mentor: Suzana Turković
5. „Školski sat“ – Marina Gračanin
Škola: OŠ Velika Pisanica
Mentor: Senada Piria
6. „Tri praščića“ – narodna
Škola: OŠ Nova Rača
Mentor: Anita Malek
Raspored održavanja scenskih nastupa: srednje škole
1. Alessandro Baricco: Novecento, kazivanje poezije
učenik: Miran Topljak, 1. razred Gimnazije Bjelovar
voditeljica: Marina Šramek, prof.
2. Jelena Ivezić: Ja sam Danijel, dramsko-scenska igra
učenici: Matej Ambrozić, 3. razred, Matej Mikulandra, 4. razred, Emanuel Čukljaš, Matea Lučić, Mihaela Sokolović, Helena Blažic, Tamara Muškinja, 2. razred Medicinske škole Bjelovar
voditeljica: Jelena Ivezić, prof.
3. Abdulah Sidran: Čega smo zbir, kazivanje poezije
učenica: Ines Matejak, 4. razred Turističko-ugostiteljske i prehrambene škole Bjelovar
voditelj: Mladen Jasek, prof.
4. Marina Breški: Nije sve u ocjenama, dramsko-scenska igra
učenici: Marina Breški, Antonija Milaj, Matija Margotić, Renato Srdić, Anita Pranić, 2. razred Ekonomske i birotehničke škole Bjelovar
voditeljica: Milica Šepak Barić, prof.
5. Ivana Dvorski Lacković: Najsretniji dan u životu, monodrama
učenica: Antonia Kristić, 2. razred Komercijalne i trgovačke škole Bjelovar
voditeljica: Nikolina Marinić, prof.
6. Skupni rad: Zaspo Janko, dramsko-scenska igra
učenici: Tomislav Halauš, Klara Hosni, Mihaela Jukić, Lorena Pisačić, Hrvoje Kurtanjek, Ivona Lovrić, 3. razred, Tomislav Babić, 4. razred, Renato Srdić, 2. razred, Martin Hodalić, Ema Henc, 1. razred Glazbene škole Vatroslava Lisinskog Bjelovar
voditeljica: Alida Sokolović, prof.